2000 yılında kurulan, Erkek, Bayan, Çocuk ve Bebek çorapları ve taytları için geniş çorap koleksiyonları yaratan uzman bir çorap ve dar çorap üreticisiyiz.

Alpin Socks, ayda ortalama 9.000.000 çift çorap kapasitesi ile Avrupa’nın önde gelen çorap tedarikçilerinden biridir.

Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen perakendecileri için üretiyoruz, çorap ihtiyaçlarına eksiksiz bir çözüm sağlamak için müşterilerimizle ortak olarak yakın çalışıyoruz. İnsanlara ve teknolojiye yatırım, güvenilir hizmetler ve teslimat yoluyla sürekli fabrika iyileştirme ile müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Çok çeşitli moda kurşun çoraplar ve taytlar, gündelik kalın çoraplar, pelerine çoraplar, gerçek argyle çoraplar, koşu, trekking, genel fitness, futbol, ​​basketbol, ​​tenis, bisiklet, kayak artı kompresyon çorapları dahil olmak üzere teknik spor çorapları üretiyoruz. Derin bir teknik altyapıya, geniş üretim kapasitesine ve deneyimli kadroya sahibiz.

Tasarım ve teknolojideki yenilik, bir şirket olarak başarımızın temel itici güçleridir. İngiltere ofisimizde bulunan deneyimli tasarım ekibimiz tarafından müşterilerimize en son moda trendlerini ve yenilikleri gösteren sık tasarım sunumları yapılmaktadır. Bunlar, müşterilerimize ısmarlama bir ürün yelpazesi sunmak için CAD tasarımları ve örnekleri ile takip edilmektedir.

ERP yazılım sistemimiz, kısa teslim süreleri ve gelişmiş esneklik sağlayan hızlı ve doğru üretim planlaması sağlar.

Yüksek kalite standartlarımız ve zamanında teslimatımızla gurur duyuyoruz. Hammadde giriş kontrollerinde en baştan ve son denetim, paketleme ve sevkiyata kadar tüm süreçler boyunca yüksek düzeyde kalite kontrol süreçleri uygulanmaktadır.

Deneyimli personel tarafından işletilen iyi donanımlı bir laboratuvarımız var. Laboratuvar, kalite kontrollerinin elektronik olarak kaydedildiğinden emin olmak ve fabrika çapında ürün kalitesinin yönetimini sağlamak için ERP yazılım sistemimize bağlıdır.

Etik, sosyal ve kalite standartları için müşteriler ve üçüncü taraf denetim şirketleri tarafından yapılan kapsamlı denetimlere tabiyiz ve sorunsuz bir şekilde geçiyoruz.

İşletmemiz 2000 yılında kurulduğundan beri, sunduğumuz mükemmel hizmetlere ve sürekli iyileştirmeye verdiğimiz özveriye değer veren uzun vadeli ve yeni müşterilerle istikrarlı bir şekilde büyüdük.

Bakır ve Pirinç San. Otur. Mustafa Kurtoğlu Cad. N:18, Beylikdüzü, İstanbul / TÜRKİYE Telefon+90 212 876 2082 Telefon+90 212 876 2083 Faks+90 212 876 2088

Etiketler:

Yazar : tescil haber

alpin çorap Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlar
Google reklam


Video izle

son dk
MOBİLE
PUBG MOBİLE
guncel haber
google reklam2


TESCİL HABER
Son Yorumlar
Bağlantılar